Łaszczuk i Wspólnicy
Łaszczuk i Wspólnicy

Łaszczuk i Wspólnicy to niezależna polska kancelaria prawnicza, która świadczy usługi prawne na rzecz polskich i zagranicznych przedsiębiorców od 1989 r., zapewniając im, dzięki wieloletniemu doświadczeniu i głębokiej wiedzy, efektywne, bezpieczne i praktyczne rozwiązania prawne.

Naczelną zasadą kancelarii w pracy z klientami jest uważne słuchanie klientów, poznanie ich potrzeb i odpowiadanie na nie oraz dążenie do zrozumienia problemów, jak i specyfiki ich działalności. Od ponad 25 lat budujemy oparte na zaufaniu długotrwałe relacje z klientami, dzięki czemu więcej niż jedna czwarta naszych klientów pracuje z nami od ponad 10 lat.
Kancelaria specjalizuje się w następujących dziedzinach prawa: spory sądowe, arbitraż, nieruchomości komercyjne, prawo pracy, fuzje i przejęcia, podatki przedsiębiorstw, własność intelektualna, nowe technologie i ochrona prywatności, sprzedaż bezpośrednia, prawo karne gospodarcze, zamówienia publiczne, prawo lotnicze, obsługa prawna przedsiębiorstw, prawo konkurencji.

Kancelaria jest rokrocznie rekomendowana w kolejnych rankingach kancelarii prawniczych dziennika Rzeczpospolita. Kancelaria i jej prawnicy są również rekomendowani w szeregu dziedzin prawa m.in. w kolejnych edycjach międzynarodowych wydawnictw Chambers Global, Chambers Europe, Legal 500, Best Lawyers in Poland®, Expert Guides: Commercial Arbitration oraz Who’s Who Legal.
Więcej informacji